wczytywanie strony

Usługi transportowe

Oferujemy proste i skuteczne rozwiązania w zakresie obsługi spedycyjnej i transportowej, a w szczególności terminowość i solidność zleconych przewozów. Posiadamy ciągniki siodłowe marki MAN i DAF oraz najnowsze ciągniki marek Mercedes i Volvo spełniające normy spalin EURO5. Dysponujemy naczepy tylko renomowanych firm takich jak KRONE czy Kaessbohrer. Zatrudniamy doświadczonych kierowców i spedytorów, którzy w razie pojawiających się problemów i zmian są w stanie szybko i skutecznie reagować.

W trosce o naszych klientów zabezpieczamy podjęty ładunek w trakcie jego załadunku, transportu i rozładunku. Zawarta umowa z firmą WARTA TUiR SA gwarantuje ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej przewoźnika drogowego w ruchu krajowym i międzynarodowym do kwoty 300.000,00 Euro. Posiadamy również ubezpieczenie OC zawodowe na kwotę 200.000,00 Euro oraz ubezpieczenie kabotażowe do kwoty 1.200.000,00 Euro.

Od początku działalności posiadamy Licencję Ministra Transportu Nr TU 017605 na wykonywanie międzynarodowego zarobkowego przewozu drogowego rzeczy.

Zapraszamy do współpracy!

Pantel - flota transportowa

Nasza flota transportowa

Posiadamy nowoczesny i ciągle rozwijany tabor transportowy, na który składają się profesjonalne ciągniki siodłowe oraz przyczepy, przystosowane do przewozu różnego rodzaju materiału.

zobacz galerię
Strony internetowe Nowy Sącz